Wakacje na Mazurach - Obozy żeglarskie - Wypoczynek na Mazurach - Obozy sportowe
Mazury > Spa Mazury
 

Obozy sportowe na Mazurach

dla dzieci, młodzieży, dla rodzin - treningi tenisowe, żeglarstwo, windsurfing, cross fitness, rowery wodne
Zakwaterowanie w hotelu Jabłoń Lake Resort
 

Spa odnowa biologiczna na Mazurach

www.spa.medserwis.pl

Wśród jezior i malowniczych morenowych wzgórz znajdziesz doskonale wyposażone hotele Spa oferujące szerokie spektrum usług Spa, odnowę biologiczną, zaplecze kosmetyczne i fitness.


Mazury nie potrzebują specjalnej reklamy. Malownicze ukształtowanie terenu urozmaiconego morenowymi pagórkami i poprzecinanego dolinami rzek, a przede wszystkim setki jezior od dawna przyciągają turystów, głównie wodniaków i żeglarzy. To wymarzone miejsce do aktywnego wypoczynku. Latem można pływać w jeziorach, pokonywać trasy kajakowe i żeglarskie oraz wędrować szlakami pieszymi i rowerowymi, zimą wybrać się na narty czy na kulig. Koniecznie trzeba zarezerwować trochę czasu na zwiedzanie zabytkowych miasteczek, zamków, uroczych pałacyków czy wiejskich kościołów.


Dziś jeździ się do SPA. Nawet 600 kalorii można zgubić podczas godzinnego treningu na basenie, wykonując niezbyt skomplikowane i całkiem przyjemne ćwiczenia wodnego aerobiku. W wodzie nie pocisz się i nie męczysz.
Na stronie Spa mazury - ćwiczenia w basenie, odnowa biologiczna Spa.
Zobacz placówki Spa na stronach www.spa.medserwis.pl


Oferta Spa w regionie mazurskim to między innymi:

- Mrągowo – Mercure Mrongovia

- Mikołajki – Hotel Amax

- Jeziorowskie – Siedlisko Morena

- Augustów – Centrum Zdrowia i Urody Atlantis

 
 

obóz sportowy na Mazurach

Obozy sportowe na Mazurach dla rodzin z dziećmi i osób indywidualnych. Naszym flagowym produktem są obozy rodzinne z cyklu Family Sports Camp, które dają uczestnikom możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych i są niepowtarzalną okazją, aby rozpocząć przygodę z tenisem, golfem, crossFitem, windsurfingiem czy żeglarstwem.