Wakacje na Mazurach - Obozy żeglarskie - Wypoczynek na Mazurach - Obozy sportowe
Mazury > Pensjonat U Alexa
 

Obozy sportowe na Mazurach

dla dzieci, młodzieży, dla rodzin - treningi tenisowe, żeglarstwo, windsurfing, cross fitness, rowery wodne
Zakwaterowanie w hotelu Jabłoń Lake Resort
 

Pensjonat U ALEXA w Nowych Olszynach

www.noweolszyny.pl

 
Agroturystyka Mazowsze

Pensjonat U Alexa w Nowych Olszynach znajduje się około 40 km od Warszawy, co pozwala, aby po dniu spędzonym w gwarnym i zatłoczonym mieście przenieść się w ciągu godziny w scenerię polskich lasów, gdzie można spokojnie wypocząć i zregenerować siły przed następnym pracowitym dniem.


W Pensjonacie u Alexa zapewniamy doskonałą atmosferę Gościom indywidualnym oraz organizujemy spotkania rodzinne, integracyjne, towarzyskie, biesiady. Gospodarstwo położone w bezpośrednim otoczeniu lasu obfitującego w grzyby i jagody. Dom wypoczynkowy mieści się na 4 ha ogrodzonego terenu plus 4 ha nie ogrodzonego terenu. Panuje tutaj specyficzny mikroklimat korzystnie wpływający na dobre samopoczucie.


Proponujemy naszym gościom wyżywienie składające się z obfitych zestawów dań, uzupełnianych w dowolnej porze dnia kawą, herbatą, domowymi wypiekami oraz potrawami ze stołu wiejskiego. Zorganizujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju biesiady, spotkania lub konferencje dla około 40 uczestników. Również spotkania rodzinne, integracyjne, towarzyskie. Realizujemy indywidualne projekty naszych gości. Proponujemy szkolenia i imprezy integracyjne dla firm.

 
 

obóz sportowy na Mazurach

Obozy sportowe na Mazurach dla rodzin z dziećmi i osób indywidualnych. Naszym flagowym produktem są obozy rodzinne z cyklu Family Sports Camp, które dają uczestnikom możliwość uprawiania wielu dyscyplin sportowych i są niepowtarzalną okazją, aby rozpocząć przygodę z tenisem, golfem, crossFitem, windsurfingiem czy żeglarstwem.